بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس
 افتتاح همایش سبک زندگی اسلامی ایرانی دانشگاه واحد پرند در مشهد مقدس
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد  پرند همایش سبک زندگی اسلامی ایرانی به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحدپرند در مشهد مقدس افتتاح شد.
همایش سبک زندگی اسلامی ایرانی باپیگیری معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحدپرند و کمک دکتر محمد قمی ریاست محترم دانشگاه و عوامل اجرایی با حضوردانشجویان و کارمندان این واحد درتاریخ 1 اسفندماه 1393 درمشهد مقدس برگزار گردید.
 
درابتدای جلسه قرائت قرآن کریم توسط قاری برتر کشوری آقای علیرضا صلحی انجام گرفت. سپس آقای محمدحبیبی شاعرکشوری درباب امام هشتم شعری قرائت نمود.
ابتدا دکتر قمی ریاست محترم واحد ضمن خیرمقدم و مثبت ارزیابی کردن همایش، به دانشجویان دراین افتتاحیه به ارائه گزارشی حول برنامه های واحد پرنددراین سفرزیارتی اشاراتی فرمودند و توصیه ایشان نسبت به دانشجویان استفاده ی بهینه از فرصت بوجود آمده بود. همچنین در زمینه ازدواج دانشجویان سبک اسلامی ایرانی را پیش گیرند.
دکتر قمی در افتتاحیه ی همایش سبک زندگی اسلامی ایرانی از رویکرد جدیدفرهنگی دراین اردو استقبال کردند. این شیوه ازبرگزاری اردو را نوین و قابل تقدیر دانستند و نیز از دانشجویان خواستندتامشارکت فعالی دربرنامه های اردو داشته باشند و درادامه ایشان به این نوع از سبک زندگی پرداختند و خاطرنشان کردنددر زمینه ی ازدواج دانشجویان سبک زندگی اسلامی ایرانی را سرلوحه ی خودقراردهند.

در ادامه حجت الاسلام تقوی به ایراد سخنرانی پیرامون همایش و برنامه های اردو پرداخت وی خاطرنشان کرد دانشجویان به غیر از نهادها و اردوهای تفریحی در این مکان مقدس می توانند در مناظرات دانشجویی شرکت کرده و نظرات و انتقادات و پیشنهادات تمامی گروه های سیاسی ملیتی و اجتماعی خودرا که می تواند موجب ارتقاي و پیشرفت هردو جبهه شود بایکدیگر گفتگوکنند و دغدغه های خودرا بدون هیچ واهمه بیان نمایند. چرا که هدف شرکت در مناطرات ارتقا و پیشرفت تمامی ستوه می باشد. حجت الاسلام تقوی افزود: رویکرد جدیدی اولین بار رخ خواهد دادکه مبحث مهم کارگاه محور است چراکه در این جلسات اساتید و دانشجویان در کناریکدیگر و همچنین در مقابل یکدیگر قرار میگیرند. صحبت های سیاسی و اجتماعی و ... را بطور اصولی بیان می کنند که همه ی آنها نگاه دیگری را در سبک زندگی بهتر رقم می زنند.
 

   1393/12/4 14:58


طراحی سایت