بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس
 

نشست شورای سیاست‌گذاری دومین همایش ملی تازه‌های سلولی و مولکولی در واحد پرند برگزار شد.

دومین همایش ملی تازه‌های سلولی و مولکولی پاییز 1394 در واحد پرند برگزار خواهد شد و بدین منظور شورای سیاست‌گذاری این همایش با حضور جمعی از اساتید و اندیشمندان این حوزه از دانش در کشور، سه شنبه 23 دی‌ماه در سالن جلسات دانشگاه آزاد اسلامی، واحد پرند برگزار گردید.
در آغاز دبير علمي همايش آقاي دكتر ذاكر از اهميت برگزاري همايش با همين عنوان كه در شاخه هاي مختلف زيست شناسي و پزشكي اهميت داشته، صحبت نمودند و عنوان كردند كه بعد از برگزاري دومين همايش امكان استقرار دبير خانه دائمي همايش در واحد مهيا خواهد شد.
سپس در این جلسه دکتر محمد قمی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی، واحد پرند ضمن خوش‌آمد گویی به مهمانان، بر اهمیتی که اسلام در کنار تقوا و جهاد برای کسب علم و دانش قائل است تاکید نمود. وی دانش بشری را به دو دسته علم نافع و علم مضر تقسیم نموده و برگزاری سمینارهای علمی در کشور را فرصتی برای معرفی و اهمیت دادن به علم نافع دانست.  دکتر قمی آمال علم را شناخت خداوند و خدمت به رفاه، آسایش و رفع مشکلات بشر  بیان نمود و ابراز امیدواری کرد تا این هماایش بتواند گامی هرچند کوچک در راستای ارائه علم نافع بردارد.
     در ادامه این جلسه که با سرپرستی دکتر سعید ذاکر بستان‌آباد معاون پژوهش و فناوری و عضو هیات علمی گروه زیست شناسی این واحد دانشگاهی و حضور اساتید فرهیخته‌ای چون پروفسور مجد (چهره ماندگار زیست شناسی کشور)، پروفسور شکرابی، پروفسور شفقتی، دکتر نجومی، دکتر ایران‌بخش، دکتر تاج‌آبادی، دکتر سلیمان‌پور ، دکتر طاهری، دکتر کریمی، دکتر کاظمی، دکتر صالحی‌پور، دکتر ناصح، دکتر خدارحمی، دکتر تفویضی، دکتر هاشمی شهرکی، دکتر کامیاب حصاری، دکتر گودرزی و ... برگزار گردید با کسب حداکثر آرا، زمان برگزاری همایش پاییز سال آینده در نظر گرفته شد و کارگروه‌های تخصصی آن به شرح زیر توسط اعضای شورا پیشنهاد و تصویب شد:
1.       ژنتیک، بیوشیمی و بیماری‌های متابولیک؛
2.       علوم سلولی، مولکولی و تکوینی؛
3.       فیزیولوژی و فارماکولوژی؛
4.       نانوبیوتکنولوژی و بیوتکنولوژی؛
5.       سلول‌های بنیادی، کشت سلول و بافت؛
6.       هماتولوژی؛ آناتومی؛ پاتولوژی و انکولوژی؛
7.      میکروبیولوژی؛ ایمونولوژی و پروبیوتیک.
هم‌چنین مقرر شد در زمان برگزاری همایش میزگردی در خصوص تجاری‌سازی یافته‌های پژوهشی در حوزه زیست‌فناوری تشکیل شود و نیز از شرکت‌های دانش‌بنیان دعوت گردد تا در طی زمان برگزاری همایش به ارائه محصولات خود بپردازند. علاوه ‌براین با برگزاری نمایشگاه فن‌بازار با رویکرد زیست‌فناوری در طی زمان برگزاری همایش موافقت شده و نیز مقرر شد مقالات برگزیده همایش در مجلات معتبر بین‌المللی که با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی منتشر می‌گردند، چاپ شود.

 
 

   1393/10/24 14:04


طراحی سایت