بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس
 طراحی ارزش پیشنهادی در چارچوب الگوی کسب و کار

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند گفت: وبینار ملی «طراحی ارزش پیشنهادی در چارچوب الگوی کسب و کار» برگزار می‌شود.

طراحی ارزش پیشنهادی در چارچوب الگوی کسب و کار

مریم تمدنی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از برگزاری وبینار ملی «طراحی ارزش پیشنهادی در چارچوب الگوی کسب و کار» در دوشنبه‌های وبیناری (۶ اردیبهشت جاری) خبر داد و اظهار کرد: لازمه پایداری هر کسب و کاری، خلق ارزش برای مشتری و متقابلاً کسب ارزش از مشتری است.

وی افزود: در وبینار ملی «طراحی ارزش پیشنهادی در چارچوب الگوی کسب و کار» در قالب الگوی کسب و کار، شیوه ایجاد روابط متقابل سودمند با مشتریان مورد بحث قرار خواهد گرفت.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند بیان کرد: در این وبینار با بزرگ‌نمایی در الگوی کسب و کار، روی طراحی ارزش پیشنهادی متمرکز شده و به تهیه پروفایل مشتریان، طراحی نقشه ارزش و برقراری تناسب میان پروفایل و ارزش پیشنهادی می‌پردازیم.

طراحی ارزش پیشنهادی در چارچوب الگوی کسب و کار

تمدنی مطرح کرد: سپس با کوچک‌نمایی الگوی کسب و کار بر ارائه ارزش متمرکز می‌شویم، جایی که کسب و کار لازم است به تعهدات خود و پیشنهاد ارزشی معرفی شده جامه عمل بپوشاند، در این قسمت درباره منابع کلیدی، فرآیندهای کلیدی و سلامت های کلیدی برای ایجاد کسب و کاری سودآور متمرکز خواهیم شد.

   1400/2/5 14:34


طراحی سایت