بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس
 ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، انتخاب رشته و پذیرش در رشته‌محل‌های با آزمون و بدون آزمون در مقاطع کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی ناپیوسته و پیوسته از سوی دانشگاه آزاد اسلامی انجام می‌شود و داوطلبان بدون آزمون، صرف نظر از اینکه در چه گروه آزمایشی شرکت کرده‌اند یا دیپلم چه گروه آزمایشی را دارند می‌توانند انتخاب رشته وسیعی را در هر زیر مجموعه‌ای که می‌خواهند داشته باشند.

انتخاب داوطلبان شامل 20 رشته محل است که از طریق سایت www.azmoon.org صورت می‌گیرد و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی نیز با اطلاع رسانی آماده پذیرش دانشجویان و داوطلبان در واحد متبوع خود هستند.

دانشگاه آزاد ظرفیت کافی برای پذیرش همه داوطلبان را  دارد اما داوطلبان با داشتن قدرت انتخاب بالاتر، می‌توانند رشته‌های خاص و مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

داوطـلـبان مـی‌تـواننـد در صـورت مـواجـه شـدن بـا هـر سـؤال یـا ابهـامـی بـه سـایت  www.azmoon.org و www.pubr-azmoon.com  مراجعه کنند و در قسمت پرسش و پاسخ سؤال خود را مطرح کنند و یا به آدرس الکترونیکی porsesh@pubr-azmoon.com ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.

ثبت نام شدگان اینترنتی باید منتظر اطلاعیه‌های مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برای تاریخ مراجعه به واحدهای دانشگاهی برای تشکیل پرونده خود باشند.

پذیرش بدون آزمون دانشجو در بیش از 42 رشته تحصیلی در واحد پرند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند از ثبت نام بدون آزمون این واحد دانشگاهی در بیش از 35 رشته تحصیلی در مقاطع کارشناسی و کاردانی پیوسته و ناپیوسته برای نیمسال اول سال تحصیلی 94-93 خبر داد.

دکتر محمد قمی گفت: این واحد دانشگاهی مفتخر است در عرصه تولید علم طی سال‌ها تجربه با امکانات وسیع و کادر مجرب قریب به 150 عضو هیأت علمی در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد و سابقه علمی، آموزشی در سطح عالی در حال ارائه خدمات به علم اندوزان باشد.

وی با توجه به امکانات تحصیلی مطلوب در زمینه آموزشی، پژوهشی واحد خاطرنشان کرد: واحد پرند با برخورداری از آزمایشگاه؛کارگاه و سایتهای رایانه ای پیشرفته و بهره مندی از فضاهای ورزشی متنوع، بهره مندی از استادان به نام و مجرب، برخورداری از فضاهای آموزشی و فضاهای سبز و اعطای وام مختلف در خدمت دانشجویان است.

دکتر محمدی معاون آموزشی واحد پرند هم در گفتگو با خبرنگار آنا گفت: ثبت نام با آزمون و بدون آزمون داوطلبان برای مقاطع کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) از امروز  سه شنبه  مورخ 21 مردادماه آغاز می شود و به مدت 10 روز  ادامه خواهد داشت متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.azmoon.org و سایت واحد پرند به نشانی www.piau.ac.ir مراجعه کنند.

وی افزود: رشته های مهندسی تکنولوژی کامپیوتر، مهندس تکنولوژی عمران، مهندسی تکنولوژی ساختمان، مهندسی تکنولوژی خودرو، علمی کاربردی ارتباط تصویری، علمی کاربردی حسابداری، مدیریت تربیت بدنی و علوم ورزشی در مقطع کارشناسی ناپیوسته .و رشته های مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار، مهندس منابع طبیعی گرایش محیط زیست، زیست شناسی عمومی ، زیست شناسی سلولی ملوکولی، زیست فناوری، مدیریت دولتی، زبان و ادبیات انگلیسی، مترجمی زبان انگلیسی، در مقطع کارشناسی پیوسته و رشته های علمی کاربردی کامپیوتر نرم افزار، عمران گرایش ساختمان های بتنی در مقطع کاردانی ناپیوسته و رشته های معماری- معماری نقشه کشی، گرافیک – گرافیک، حسابداری ، کامپیوتر نرم افزار، مکانیک خودرو در مقطع کاردانی پیوسته پذیرای متقاضیان ادامه تحصیل است.

   1393/6/5 08:20


طراحی سایت