بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس
 بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی و روابط عمومی واحد ‌پرند در پی شهادت سپهبد قاسم سلیمانی
بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی در پی شهادت سپهبد قاسم سلیمانی:
دانشگاه آزاد اسلامی برای انتقام خون پاک سرباز پرافتخار اسلام با تمام توان در کنار رهبر معظم انقلاب می ایستد

در پی شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه ای بر لزوم انتقام خون این شهید بزرگوار اسلام تأکید کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در پی شهادت سپهبد قاسم سلیمانی به دست تروریست ها و متجاوزان آمریکایی، اعضای هیأت رئیسه، اساتید، کارکنان و دانشجویان خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی بیانیه ای صادر کرد.
در متن بیانیه دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی آمده است:
بسم الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون
شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دست نیروهای متجاوز و تروریست امریکایی،  موجی از خشم و نفرت را برانگیخت. اعضای هیأت رئیسه، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در کنار ملت غیور ایران، داغدار این مصیب بزرگ هستند و با تمام توان در کنار رهبر معظم انقلاب  می ایستند تا انتقام خون پاک این سردار باافتخار اسلام و دیگر شهدای مقاومت را بگیرند.
دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی، ضمن تبریک و تسلیت شهادت این سرباز سرافراز اسلام که عمر باعزت خود را درراه اعتلای اسلام و دفاع از قرآن و اهل بیت (ع) و سربلندی اسلام گذراند، انزجار خود را از جنایتکاران و مخالفان اسلام و ایران اعلام می کند.


انا لله و انا الیه راجعون
 شهادت، بالاترین و نیکوترین پاداش برای سردار و سپهبد قلب ها، شهید جاوید الاثر حاج قاسم سلیمانی است.
دانشگاه آزاد اسلامی پرند و رباط کریم، به محضر حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب، ملت شریف ایران، دانشگاهیان آزاد اسلامی، استادان، دانشجویان و کارکنان این واحد، شهادت اسطوره مقاومت اسلامی بین المللی را به همراه دیگر شهدا به ویژه مجاهد شهید ابو مهدی المهندس تسلیت و تهنیت عرض می نماید و همراه و همگام با دیگر دانشگاهیان و اقشار مختلف مردم، در انتقام سخت از دشمنان قسم خورده انقلاب، اعلام آمادگی می نماید. به فرموده امام راحل(ره): ما را بکشید ملت ما بیدارتر می شود. به کوری چشم دشمنان و در راس آن آمریکا و اسرائیل جنایتکار، سرتاسر ایران اسلامی پر از قاسم سلیمانی ها خواهد شد و خواب و خور را از عوامل ام الفساد عالم خواهند گرفت.

 
روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند و رباط کریم
   1398/10/13 13:17


طراحی سایت