بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس
 

اطلاعیه امور مالی و صندوق رفاه درخصوص امتحانات نیمسال اول 98-97

به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند جهت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال اول 98-97 میبایست مانده بدهی شهریه خود را تسویه نمایند، در غیر اینصورت مجاز به دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نمی باشند. لذا هر چه سریعتر و حداکثر تا تاریخ 1397/10/1 نسبت به واریز بدهی خود  از درگاه اینترنتی شهریه اقدام نمایند.
همچنین  دانشجویانی که وام شهریه خود را تا کنون تسویه ننموده اند می بایست قبل از شروع امتحانات نیمسال اول 98-97 نسبت به تسویه اقدام نمایند. اضافه می نماید آن دسته از دانشجویان نیز که در ترم جاری وام اخذ نموده اند باید نسبت به بروزرسانی  اقساط وام خود در اسرع وقت اقدام فرمایند .
بدیهی است پیامدهای قانونی عدم پرداخت اقساط و بدهی وام ها متوجه دانشجویان بوده و دانشگاه در این زمینه هیچگونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.        
لازم به تذکر است که پرداخت اينترنتي اقساط وام دانشجويي از طريق سايت دانشگاه فعال گرديده و زين پس دانشجويان عزيز مي توانند از طريق پرتال دانشجويي قسمت صندوق رفاه اقدام به واريز اقساط نمايند .
ویا
جهت واریزاقساط وام از کلیه شعب بانک ملی به شماره حساب 0218751410001 ویا شماره کارت 6037991899708261 از طریق عابربانک ملی اقدام گردد .
     

                                                                                                      امور مالی و صندوق رفاه دانشجویی 
                                                                                                        
دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند

 
 

   1397/9/25 15:48


طراحی سایت