بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس
 

حوزه فرهنگی دانشگاه نیازمند حمایت و مشارکت دانشجویان فعال است

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی پرند:

حوزه فرهنگی دانشگاه نیازمند حمایت و مشارکت دانشجویان فعال است

زهرا حیرانی

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند تصریح کرد که حوزه فرهنگی دانشگاه برای حرکت و رشد نیاز به حمایت همه‌جانبه و مشارکت دانشجویان فعال دارد.

به گزارش روابط عمومی واحد، دکتر زهرا حیرانی در نشستی با فعالان فرهنگی دانشجویی واحد پرند که با حضور مدیران دانشجویی و فرهنگی، مدیران انجمن ها، کانون ها، تشکل ها و نشریات دانشجویی به منظور همفکری و تبادل نظر برگزار شد، هدف از این نشست را بیان مطالبات و دغدغه دانشجویان عنوان کرد و خواستار فعال تر شدن دانشجویان در مسیر فرهنگی دانشگاه شد.

وی با اهمیت دادن به خواسته های منطقی فعالان فرهنگی و حمایت از فعالیت دانشجویان در زمینه های دانشجویی فرهنگی، خواستار حرکت و پیشرفت همه کانون ها و تشکل ها در چارچوب قوانین دانشگاه شد.

معاون دانشجویی فرهنگی واحد پرند، دانشجویان فعال در تشکل‌ها، کانون‌ها و گروه‌های دانشجویی را دانشجویان پاسخگو، توانمند و مسؤولیت‌پذیر دانست و اظهار کرد: دانشجویانی که وارد فعالیت‌های فرهنگی می‌شوند نگاه متفاوتی به مسایل دارند که باید از این بصیرت استفاده کرده تا موجبات رشد و ارتقای کیفی دانشگاه بیشتر از همیشه میسر شود.

وی خطاب به دانشجویان افزود: حوزه فرهنگی برای حرکت و رشد نیاز به حمایت همه جانبه و مشارکت دانشجویان فعال دارد و شما فعالان عرصه فرهنگی، چشم ما در حوزه های مختلف و نیز مجری تبلیغات فرهنگی در دانشگاه هستید، چرا که در جایگاه دانشجویی بوده و از میان قشر خودجوش دانشجویان برخاسته اید.

دانشجویان فعال فرهنگی هم برنامه های پیشنهادی و نظرات خود را اعلام کردند و معاون دانشجویی فرهنگی واحد پرند به پرسش ها و ابهامات دانشجویان پاسخ داد.

در ادامه همکاران حوزه فرهنگی درباره برپایی طرح ملی ولایت و برنامه های ماه مبارک رمضان توضیحاتی ارائه دادند و حضور پرشور دانشجویان را خواستار شدند.

   1397/2/24 11:25


طراحی سایت