بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس
 

اطلاعیه خیلی مهم جهت مراجعه ، باز بینی و اصلاح برنامه درسی نیمسال دوم 96-95
باسمه تعالی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند
اطلاعیه خیلی مهم جهت مراجعه ، باز بینی و اصلاح برنامه درسی نیمسال دوم 96-95

 
 
از دانشجویان گرامی تقاضا می‌گردد نکات زیر را حتماً مد نظر قرار دهند:
 

  1.  خواهشمند است در اولین فرصت ممکن به وب سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند مراجعه و پروفایل دانشجویی (قسمت برنامه هفتگی نیمسال دوم ) خود را حداکثر تا روز چهارشنبه مورخ 96/02/06 بررسی نمایند.
  2. آندسته از دانشجویانیکه برنامه درسی موجود در سیستم جامع آنان با پرینت درسی آنان مغایرت دارد با در دست داشتن پرینت برنامه هفتگی خود جهت اصلاح در ساعت اداری به کارشناس گروه آموزشی مربوطه مراجعه نمایند.
  3. دانشجویانی که پرینت برنامه درسی خود را ندارند می بایست تائیدیه حضور در لیست کلاسی( لیست حضور وغیاب دانشجویان) را از استاد محترم آن درس دریافت و سپس جهت اصلاح برنامه درسی فوراً به کارشناس محترم گروه آموزشی مربوطه مراجعه نمایند.
  4. لازم به ذکر است بعد از تاریخ مذکور کارت ورود به جلسه امتحان دانشجویان در سایت دانشگاه قرار خواهد گرفت و مبنای امتحان پایان ترم دانشجویان همان دروسی است که در کارت امتحان خواهد بود و هیچگونه عذر و بهانه‌ای برای این منظور پذیرفته نخواهد شد.
 تذکر خیلی مهم:
این فرصت برای آخرین بار اعلام می‌شود و آن دسته از دانشجویانی که در مهلت مقرر به دانشگاه مراجعه ننمایند به هیچ عنوان به درخواستهای آنها در خارج از زمان مذکور رسیدگی نمی‌شود و مسئولیت آن  فقط بر عهده دانشجو می‌باشد.
معاونت آموزش وتحصیلات تکمیلی واحد پرند
 
 
 
   1396/1/29 13:43


طراحی سایت