بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس
 

راهنمای امور مالی جهت ثبت نام دانشجویان جدیدالورود
راهنمای امور مالی جهت ثبت نام دانشجویان جدیدالورود
 (با آزمون   و   بدون آزمون)
نحوه پرداخت شهریه:
پرداخت شهریه فقط به صورت الکترونیکی خواهد بود، پس از احراز هویت (دریافت شماره دانشجویی) و تکمیل مراحل ثبت نام ، پذیرفتگان گرامی می بایست مبالغ اعلام شده را از طریق زیر پرداخت نمایند. بدیهی است کسانی که در مهلت مقرر شده اقدام به واریز شهریه ننمایند ، انتخاب واحد برای آنان انجام نخواهد شد .
پرداخت از طریق سرویس پرداخت الکترونیکی بدون مراجعه مستقیم به  بانک برای دانشجویانی که دارای حساب  نزد بانک های عضو شتاب (از قبیل ملت کارت ، ملی کارت و غیره) که عضو شبکه شتاب باشند امکان پذیر است. این روش همانند خرید اینترنتی بوده که دانشجو می تواند از طریق سایت دانشگاه ،  مبلغی معادل شهریه، از حساب خود برداشت  و به  حساب دانشگاه واریز نماید. این نوع واریز به صورت آنی در حساب مالی دانشجو ثبت خواهد شد. و نیازی به مراجعه مجدد به امور مالی نخواهد بود.       ضمانت ارائه مدرک تحصیلی : 
ثبت نام کنندگانی که فاقد اصل مدرک مقطع قبلی بوده و با مدرک موقت اقدام به ثبت نام می نمایند میبایست برای دوره کاردانی و کارشناسی مبلغ  10.000.000 ریال و  مقطع کارشناسی ارشد 20.000.000 ریال و مقطع دکتری 50.000.000 ریال سفته یا چک را تکمیل (در وجه دانشگاه آزاد اسلامی پرند بابت ضمانت ارائه مدرک تحصیلی) و  به همراه یک برگ کپی به باجه امورمالی مستقر در ثبت نام تحویل و رسید دریافت نمایند.                                                                       
                                                                      
 * دانشجویی که پس از یک یا چند نیمسال تاخیر،  به دلیل آماده نبودن  مدرک تحصیلی دوره قبل و یا به هر دلیل  برای ادامه تحصیل ثبت نام میکند ، بابت هر نیمسال نصف شهریه ثابت را میبایست پرداخت نمایند.                                       
هزینه خدمات آموزشی
هر یک از پذیرفته شدگان باید مبلغی را بابت هزینه خدمات آموزشی جهت برگزاری مسابقات و سمینارها و کمک به صندوق رفاه و . . . را که فقط یک بار در طول دوره از دانشجویان اخذ میگردد به همراه شهریه نیمسال اول تحصیلی به حساب دانشگاه واریز نمایند.                                                                                                                                           
استرداد شهریه و انصراف از تحصیل
*  اگر دانشجو در نیمسال اول ورود ،  پس از ثبت نام و قبل از  شروع کلاسها از ادامه تحصل منصرف گردد شهریه پرداختی وی مسترد می گردد .                                                                                                                                      
*  اگر داوطلبی که ثبت نام نموده است با گذشت کمتراز یک ماه از شروع کلاس های درسی  انصراف داده باشد، 50% شهریه ثابت و متغیر دریافت و مابقی استرداد میگردد.                                                                                                 
*  اگر داوطلبی بعد از گذشت یک ماه، از ادامه تحصیل انصراف داده باشد، شهریه ثابت و متغیر قابل استرداد نخواهد بود.     * دانشجو در صورت تمایل می تواند درخواست انصراف از تحصیل نماید. دانشجوی منصرف از تحصیل باید هزینه انصراف را برابر آخرین دستورالعمل مربوطه بپردازد.                                                                                                     
 *هزینه انصراف کلیه مقاطع تحصیلی معادل یک و نیم برابر شهریه ثابت یک نیمسال تحصیلی طبق تعرفه روز میباشد.       
   
شهریه برآوردی دانشجویان ورودی جدید سال تحصیلی 96-95 (باآزمون و بدون آزمون)
 
   1395/10/28 15:39


طراحی سایت